Güvenlik

KAMERA SİSTEMLERİ
 
Kamera Sistemleri ,Booteknik Bilgisayar olarak sizlere sunduğumuz hizmetler kapsamında bir üründür. Hızla artan güvenlik ihtiyaçlarının en etkili çözüm yolu Kamera Sistemleridir. Teknolojik gelişimlerin, işletmeleri daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; firmamız her türde kamera ihtiyacını karşılayabilmektedir. Sahip olduğunuz değerleri korumanın, güvenliğiniz açısından en önemli faktörlerden birisi olduğunu çok iyi biliyoruz. Booteknik Bilgisayar olarak her türde ihtiyacınızı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip kamera sistemleri ile elektronik güvenlik varlığımızı sürdürmekteyiz.
 

Kamera Sistemleri hakkındaki çözümlerimiz, detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan iş birlikleriyle geliştirmiştir.

Kamera Sistemlerindeki ürün kalitemiz, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki tecrübemiz ve teknik ekibimizle fark yaratmayı hedeflemekteyiz.

Kamera Sistemlerinde Ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik ürünlerini, ürün gamında bulundurmaktayız.

Kamera Sistemleri kapsamında AHD kameralardan yüksek teknolojiye sahip IP ürünleri ile Elektronik Güvenlik sektöründe sizlere yüksek standartlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Sistemlerimiz CCTV Kamera Sistemleri, IP CCTV Kamera Sistemleri olarak iki kısımda incelenmektedir.

 

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV Kamera Sistemleri ,kapalı devre televizyon anlamına gelen; izlenen alanın ve izleyicilerin sınırlı olması ve neyin veya kimin, kimler tarafından izlenebileceğinin belirlenebilir olmasını ifade eder.

Öncelikli olarak banka, fabrika, mağaza, hastane ve kamu kurumlarında kullanılan kameralar günümüzde artık hemen hemen her işletme ve meskende faaliyet göstermektedir.

cctv kameralarının uygulama alanlarına baktığımızda bir sınırlama getirmek artık mümkün değil. Sizde daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçerek, üst düzey standartlarda sunduğumuz yüksek kalitedeki hizmetlerimize ve ürünlerimize en uygun fiyatlarla anında sahip olabilirsiniz.

 

IP KAMERA SİSTEMLERİ

 IP CCTV Kamera Sistemleri ile bilgisayar teknolojilerinin mükemmel uyumu ağ yapıları ve farklı iletişim protokollerinin de CCTV teknolojilerine adapte edilmesine ön ayak oldu ve uzak noktaya görüntü transferi bu sayede mümkün oldu.

Sonrasında fazla zaman geçmeden, içinde gömülü bir işletim sistemi olan, ip kamera sistemi için tasarlanmış özel bilgisayarlar hayatımıza girdi.

IP Kameralardaki bu bağımsız (Standalone) yapıdaki kayıt cihazları, bilgisayar tabanlı kayıt kartları kadar çok tercih edilmeye başlandı. Sadece CCTV sistemler için tasarlanan ve içerisine kayıt yapabileceği sabit diskler bulunan bu cihazların esneklik ve kullanım kolaylığı sunması, yaygınlaşmasını da sağladı.  Sizde günümüz güvenlik teknolojilerinden ve avantajlarından daha fazla geri kalmamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Booteknik Bilgisayar Sistemleri olarak uzun yıllardır yüksek standartlarda sunduğumuz hizmetlerimizin ve ürünlerimizi tamamına en ekonomik fiyatlarla sahip olmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken hemen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmek. Söz konusu GÜVENLİK olduğunda neden daha fazla bekleyelim ki?

 

TERMAL KAMERALAR

Termal kamera, kullanım alanı olarak ilk defa gece görüş sistemleri, ısıya güdümlü füzeler gibi askeri alanlarda kendisine yer buldu. Günümüzde önemli bir alan ise mühendislik uygulamalarıdır. Termal kamera ölçümleri elektrik tesislerinde arıza ve arızanın sebep olacağı maliyetleri önlemede, enerji üretimi ve dağıtımında enerji kalitesi açısından son derece önemlidir.

 

Termal kameralar, binalardaki ısı kayıplarının tespiti, tıpta yüksek ateşli hastalıklara sebep olan domuz gribi gibi hastalıkların teşhisi, çatı nem denetlemeleri ve daha birçok alanda kullanılmasıyla günümüzde büyük bir öneme sahiptir. En önemli kullanım alanı arasında ise mühendislik uygulamaları vardır.

Sonuçları geniş bir alanı etkileyecek olan enerji dağıtım sistemlerinin arızalanmasını önlemek çok önemlidir. Hem güvenlik açısından hem de kullanım açısından kolaylık sağlayan termal kameralarla bu sistemlerin incelenmesi hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.